Renovácia kúpeľní a bytových jadier

Rekonštrukcie kúpeľni a bytových jadier obkladovým panelom vám zabezpečí:

http://kompletnarekonstrukciabytu.sk/

 

PageRank ikona zdarma

Webhostingové služby na portáli SuperWebhosting vám zabezpečí:

http://www.webhouse.sk/?aff=148667


Lepidlo montážne 310ml tube

Montážne lepidlo 310ml v tube

Pre rýchle a trvácne lepenie obkladov na stenu, líšt, sklenených, drevených dekorácií.

Vode odolné lepidlo s vysokou počiatočnou priľnavosťou na báze kaučuku s malý množstvom rozpúšťadla. Lepidlo je určené na použitie v interiéri a exteriéri, na drevených, kovových, sklenených, tehlových, betónových a dláždených povrchoch ako aj na omietke.

Zabudnite na klince a skrutky

Rýchlo schnúce zloženie, vysoká počiatočná priľnavosť a trvácne lepenie

Pred použitím:

Pre trvácne lepenie, vysokú počiatočnú priľnavosť a silné lepenie musí byť povrch suchý a zbavený od mastnôt a prachu. (Pred použitím lepidla sa presvedčte: Ak horná vrstva omietky alebo namaľovaného povrchu nedrží dostatočne, ľahko sa rozpúšťa alebo sa z nej práši, je nutné obnoviť stabilitu povrchu.) Pri ľahko rozpúšťacích povrchov treba otestovať, či je tento druh lepidla vhodný. Nepoužívať na teflonových a polystyrolových, polystyrénových povrchoch.

Použitie: Používajte pri teplote +10C° až  +30 C°.

Odrežte špičku kartuše nad závitnicou. Priskrutkujte plastový nadstavec. Odrežte špičku nadstavca diagonálne podľa potreby.

Lepidlo nanášajte na potrebný povrch rovnomernými pásmi tak, aby prvý pás bol 1cm od okraja a vzdialenosť medzi ďalšími pásmi 10 cm. V prípade povrchov menších ako 10 cm, nanášajte pás lepidla rovnomerne jedným ťahom popri okrajoch 1cm od kraja.

Element umiestnite na svoje miesto a silno naň zatlačte, (prípadne môžete natretú plochu posunúť o niekoľko milimetrov obidvoma smermi) aby sa lepidlo dostalo všade. Oddeľte nalepený element od miesta, kam ste ho nalepili, a po jednej minúte ho umiestnite  naspäť na to isté miesto a ešte raz naň silno zatlačte. Pri druhom umiestnení lepidlo priľne na 80%-90% a preto je nutné, aby sa element prilepil na správne miesto. Aj na premiestnenie čo i len o pár centimetrov by bolo nutné vynaložiť veľkú námahu. Abitibi montážne lepidlo sa prichytí aj nerovných povrchov, ale po nalepení každého elementu sa treba vrátiť k predchádzajúcemu a silno naň zatlačiť. Nadbytočné lepidlo z okolia povrchu možno odstrániť ihneď denaturovaným liehom alebo riedidlom. Po uschnutí ho možno odstrániť už len mechanicky.

Lepidlo po úplnom zaschnutí (24h) odolá všetkým poveternostným podmienkam v interiéri a exteriéri pri teplote -20C° a +60C°.

Uchovajte v pôvodnom uzavretom obale pri teplote +5C° až +25C°.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 6,00 Eur

naša cena 7,50 Eur


NDdiMTE